PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=74}

Joe Black

Meet Joe Black
7,6 277 488
ocen
7,6 10 1 277488
5,9 25
ocen krytyków
Joe Black
powrót do forum filmu Joe Black

!!!

ocenił(a) film na 10

Najlepsza rola Brada.

ocenił(a) film na 10
Berith7777

ma dwie takie role ;p

Joe Black i Ciekawy przypadek Benjamina Buttona

ocenił(a) film na 10
damian252

Moneyball też godny uwagi

ocenił(a) film na 10
qubson

Moneyball wielki średniak ;]

ocenił(a) film na 10
Berith7777

zgadzam się w 100% :)

ocenił(a) film na 10
siostra_p

;)Pozdrawiam

ocenił(a) film na 7
Berith7777

Brat Pitt był w tym filmie niesamowity. Pokazał jak można grać prawie bez grania. Skamieniała twarz wprawiała w drgawki. Do tego Hopkins do towarzystwa. Aktorsko ten film to mistrzostwo.

ocenił(a) film na 10
cristal_filmweb

Centralnie jakby faktycznie Smierć weszła w ciało człowieka po raz pierwszy i nie wiedziała jak sie zachować -niesamowita gra Pitt a.Cały film genialny-coś wspanałego.Pozdrawiam

ocenił(a) film na 7
Berith7777

Świetnie tu zagrał ale i tak uważam, że najlepszą rolę miał w "Prawdziwym romansie"

ocenił(a) film na 10
naomi7_87

Może masz racje-niestety jeszcze niewidziałem,jak tylko bede miał mozliwosc na pewno zobacze.

ocenił(a) film na 10
naomi7_87

Świetny film, ale rola drugo a w zasadzie trzecio-planowa to co innego moim zdaniem.

ocenił(a) film na 9
Berith7777

Jako Joe wypadł super, ale zobaczcie go Fight Club'ie ;)

ocenił(a) film na 10
pioter01

Akurat w "Fight Club" jes to jedna z jego najsłabszych ról-no ale gra taka postać,ze niemiał sie jak wykazac.

ocenił(a) film na 9
Berith7777

Stary, te jego ruchy, specyficzne zachowanie, miny wypadają świetnie no ale wiadomo nie każdemu musi się podobać.

ocenił(a) film na 8
pioter01

Zgadzam się, Fight Club jest moim zdaniem strasznie niedocenionym filmem, zarówno Pitt, jak i tym bardziej Norton zagrali tam genialnie.

ocenił(a) film na 10
strawberryblonde

Jak dla mnie to w Podziemnym kręgu nie musiał za dużo grać, bo czułam jakby w tym filmie w 80% grał samego siebie. A tutaj w Joe Black'u mistrz, po prostu mistrz. Gdy pierwszy raz oglądałam ten film to zastanawiałam się, co siedzi w jego głowie. Dla mnie Joe Black to film miazga, nie dlatego, że taki zły, ale dlatego, że rewelacja!

maryska_wieczorek

Samego siebie? Chyba sobie żartujesz.. Z drugiej strony jeśli nie widziałaś w tej roli aktorstwa, tylko twierdzisz, że po prostu był sobą, to też świadczy o tym jak dobrze odegrał swoją postać. Chyba nikt kto obejrzał "Fight Club" nie wyobraża sobie kogoś innego w tej roli.

ocenił(a) film na 10
lukaszu78

święta racja

ocenił(a) film na 10
lukaszu78

święta racja :-)

ocenił(a) film na 10
lukaszu78

Nie żartuję, wyrażam swoją opinię. Dla mnie każda rola Brada Pitta gdzie z kim się "klepie" jest odzwierciedleniem jakiejś części jego osobowości. Tak sobie Go wyobrażam, nie jako cicho ciemnego typa, ale chodzący agresor, który nie wiadomo kiedy wybuchnie.

Przy tym cały czas podkreślam- to jest moja opinia i nie musisz się z nią zgadzać :)

ocenił(a) film na 10
lukaszu78

Tommy Lee-Jones

ocenił(a) film na 10
maryska_wieczorek

" A tutaj w Joe Black'u mistrz, po prostu mistrz"-dokładnie.Sam film do dzisiaj robi na mnie niesamowite wrazenie,nieprzypuszczałbym,ze jakikolwiek film wzbudzi we mnie takie emocje.Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 5
Berith7777

Chyba najsłabsza. Nie potrafię sobie w tej chwili przypomnieć gorszych, a z lepszych to Babel, Snatch, Małpy, Kalifornia, dużo tego.

ocenił(a) film na 10
zenek_8

Patrzyłeś na role pod wzgledem aktorstwa?Bo chyba "coś" przeoczyłeś.

ocenił(a) film na 5
Berith7777

Inteligencją to ty nie grzeszysz.

ocenił(a) film na 10
zenek_8

najlepsza a nie najsłabsza;p

Berith7777

Całkowicie popieram. Film też świetny!

Berith7777

Popieram. Genialny film !

użytkownik usunięty
Berith7777

mało widziałeś filmów z Bradem

ocenił(a) film na 10

Dziwna "rzecz",twoje zdanie jest stwierdzeniem,a więc powiedz mi ile filmów z Bradem widziałem bo samemu niechce mi sie sprawdzać a z tego co widze ty posiadasz taka wiedze.

użytkownik usunięty
Berith7777

nie wiem dokładnie ile ale podejrzewam że nie wiele sokoro role Joe Blacka uważasz za jego najlepszą

ocenił(a) film na 10

Skoro nie wiesz to niestwierdzaj.To jedyny film jaki widziałem z tym aktorem.Dobrej nocy.

użytkownik usunięty
Berith7777

racej slabo tutaj zagral, ale to wina scenariusza, ktory pod plaszczem powaznej opowiesci, ukrywa zwyczajny lzawy melodramat, do tego nudny. postac smierci jest poprowadzona bez pomyslu i naiwnie, takze Pitt nie mial tutaj nic do pokazania. zagral poprawnie, ale plasko i nierowno, ale taka mial postac, jakby tworcy nie mogli sie zdecydowac w ktroym kierunku pojsc, przez co calos nie przekonuje. troche szkoda.

ocenił(a) film na 4
Berith7777

Najgorszy anioł jakiego widziałem.

ocenił(a) film na 10
Pysiek33

no bo pewnie dla ciebie anioł to skrzydełka i ałreolka buahhahahah

ocenił(a) film na 4
damian252

nie. to Christopher Walken z Armii Boga. Anioł ma być dumny, lśnić blaskiem chwały, być poteżny a nie zakochany w kobiecie czy tempy jak Travolta w Michael.

ocenił(a) film na 10
Pysiek33

ja tam wolę anoioła z Constantine - Tilda Swinton :-) , a dumny to może być każdy tylko nie anioł ;p anioł to sługa od brudnej roboty,(przynieś ,podaj pozamiataj ) dumny anioł to SZATAN :-) ma cechy które wypisałeś dlatego skończył w piekle hahaha

ocenił(a) film na 4
damian252

duma nie znaczy pychy. Gabriel, Michał ( z Biblii) mieli w sobie dume: "Ściągnij sandały bo stoisz na ziemi świętej" rzekł Michał do Jozuego. Gabriel sprawił ze nie mógł mówić Zachariasz bo nie wysłuchał jego słów itp itp.

Berith7777

Mi Pitt niesamowicie spodobał się w "12 Małp". Moja ulubiona rola... Perfekcyjny klimat, perfekcyjne odegranie roli. Gdy zaczynał się rozkręcać, w dodatku ta muzyka w tle, aż miałem ciarki. Naturalna, nieopanowana lawina emocji :D Pozdrawiam

ocenił(a) film na 10
b4rt3k0pl0

Fakt-zgadzam sie z toba co do roli w "12-tu małpach".Pozdrawiam równiez.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones