PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=74}

Joe Black

Meet Joe Black
7,6 277 488
ocen
7,6 10 1 277488
5,9 25
ocen krytyków
Joe Black
powrót do forum filmu Joe Black

Cudowny film .....

ocenił(a) film na 9

Genialny film i najpiekniejsza scena pożegnania jaką kiedykolwiek widziałam. Pożegnanie bez słów, bo przecież Susan nie powiedziała żegnaj Tato. William wiedział, że zostały mu już tylko minuty i wiedział jak wiele chciałby w tym momencie powiedzieć córkom. Susan wg mnie wiedziała bądź domyślała się o co chodzi w całej historii z Joe, miała jednak nadzieje, że się myli. Bała się śmierci i Joe to widział, bała się że utraci ukachanego ojca. Żegnali się nie mówiąc ani słowa o tym że William umrze. Powiedzieli sobie nawzajem, że się kochają i zatańczyli. William chciał żeby w pamięci jego córki pozostał obraz ojca, który się śmieje a nie płacze i żali nad swoim losem. A na całą tą scenę patrzyła śmierć, która przeżyła wszystko co chciała. Poczuła co to emocje i uczucia. Poznała gniew, złość, litość, żal, miłość, namiętność, podniecenie, pocieche z masła orzechowego :), a w ostatniej scenie obserwując wspaniałego człowieka jak tańczy z córką i w ten sposób się z nią żegna, Joe poczuł wzruszenie tak głębokie, ze popłynęły mu łzy. Ciężko jest się żegnać z ukochanymi ludźmi jak powiedział William ale on zrobił to cudownie.

gosia_g211

Gosia, nie dałoby się tego lepiej ująć.. i akurat czapki z głów dla Brada Pitta, który wyłamuje się z formatu, w który wszyscy usilnie Go wkładają. nie jestem Jego fanką, ale w tej roli był rewelacyjny!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones