PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=74}

Joe Black

Meet Joe Black
7,6 277 595
ocen
7,6 10 1 277595
5,9 25
ocen krytyków
Joe Black
powrót do forum filmu Joe Black

Film ten można bardzo równo podzielić na jakby 2 różne filmy -
1. swietny - rola Hopkinsa, rola Pitta, sama fabuła, pomysł, scenariusz, poszczególne sceny - w szpitalu, z masłem kakaowym, z odbiciem etc. - wszystko robiące bardzo duże wrażenie

...i niestety 2.słaby - zakończenie a szczególnie fatalna muzyka w zakończeniu, w ogóle nie pasująca do klimatu i charakteru całego filmu oraz cała rola pani grającej Susan - przerażająco amatorska, bezwyrazowa, nienaturalna do granic możliwości, niewiarygodna, od początku każde jej pojawienie się na ekranie na tle Pitta i Hopkinsa to jak wizyta gościa z innej planety

niestety te dwa diametralnie różne filmy są jednym na wielką szkodę tego pierwszego

WOW! Jestem w szoku Twojej opinii, szanuje jako odmienna od moje ale jej nie rozumiem. Hopkins to moj ulubiona aktor wszechczasow, Pitt powoli zarabia u mnie na szacunek, ale największą zaletą tego filmu jest WŁAŚNIE Claire Forlani. Gra tak delikatną, nieśmiałą, spłoszoną młodą kobietę, że się w niej można zakochać. Scena miłosna czy też pożeganie z Pittem (Ty jestes... - Tak.... - jesteś... Joe) są po prostu fenomenalne. Z inną aktorką film straciłby 50% swojej klasy. Widziałem tą aktorkę w innych filmach (między innymi Konspiracja.com) i muszę powiedzieć, że była zupełnie inna niż w Joe Black. Osobiście uważam, że to najlepsza rola kobieca w historii kina. Ale gusta bywają różne więc nie musimy się spierać. POZDRAWIAM

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones