PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=74}

Joe Black

Meet Joe Black
7,6 277 368
ocen
7,6 10 1 277368
5,9 24
oceny krytyków
Joe Black
powrót do forum filmu Joe Black

juz dzis :))

ocenił(a) film na 10

ogladacie? wlasnie sie zaczal :))

ocenił(a) film na 10
claus

Ominęłem pierwsze 20 minut.. Czy umknęło mi coś szczególnego?

ocenił(a) film na 10
siwy__90

obawiam sie ze tak. :(

ocenił(a) film na 10
claus

Co konkretnie??

ocenił(a) film na 7
siwy__90

20 minut fabuły ;)

ocenił(a) film na 8
claus

Ta, już chyba 5 raz to oglądam.

ocenił(a) film na 10
h_pat

Oglądam po raz.... enty , cudo film, wzrusza , zaskakuje i ... wszystko inne, daje do myślenia.

ocenił(a) film na 7
h_pat

Ja też. Chyba po dziesiąty.

ocenił(a) film na 7
AndBiel

Hmm.. "Śmierć i podatki", tych dwóch rzeczy nie unikniemy. So sad.

claus

Oglądamy:-)
No ja pierwszy raz ten film oglądam ,ale widzę że moi znajomi dali mu bardzo wysokie noty.. więc czas nie będzie stracony:-)

ocenił(a) film na 8
claus

Oglądam:)

claus

oglądam :D

claus

oglądam po raz pierwszy :)

ocenił(a) film na 10
Grzechu_4

i jak wrazenia? ;)

claus

Nie zawiodłem się bardzo dobry. Wciągająca fabuła, fantastyczna obsada jak i muzyka. Poza tym daje do myślenia. Zdecydowanie film wart polecenia.

ocenił(a) film na 7
Grzechu_4

Ano;muzyka!Cały czas się zastanawiałam;JAKIEJ znanej mi muzyki kompozytor użył w tym filmie?No i..mój komputer-mózg-wygrzebał:"Mniej niż zero" z Robertem Downey'em Jr!A jest to ten sam kompozytor;powtórzył więc pewne frazy-co mu wolno uczynić..Muzyka w "Mniej..."mi się bardzo podobała,więc utkwiła mi w pamięci..Film..bardzo mi się podobał!Lubię takie filmy..Choć..przy końcu-miałam lekkie wrażenie,że..reżyser..chce go skończyć..i nie może..O Hopkinsie-nie piszę;to klasa sama w sobie..Pitt..nic więcej już tam zagrać-nie było można;ponoć..najtrudniej jest zagrać..mniej,niż więcej;jego więc rola-jako śmierci-była mistrzowska!Susan-baaardzo bystra;jak na lekarza..Oby..nasi lekarze zechcieli być tacy bystrzy..Film-z chęcią obejrzę jeszcze niejeden raz!

claus

przed chwilą się dowiedziałam, ale już się skończył :/ już "po ptokach". szkoda, chętnie by sobie obejrzała, ale zawsze mogę wypożyczyć z biblioteki:). uwielbiam ten film, jeden z moich ulubionych. ach, Brad Pitt. te jego niesamowicie piękne niebieskie OCZY.

po raz pierwszy obejrzałam film dwa lata temu, z mamą i z siostrą. pamiętam jak przy zakończeniu filmu miałam łzy w oczach i ze wszystkich sił starałam się nie rozpłakać, ale potem zauważyłam że też starają się nie płakać i ostatecznie wszystkie trzy się rozkleiłyśmy:P. i jeszcze ta piosenka pod koniec... po prostu uwielbiam.

ocenił(a) film na 7
isobel

No my dzisiaj z mamą i siostrą też płakałyśmy (chociaż ja ten film widziałam już może czwarty raz).

Ach ten Brad! :D

kooozka

dobrze wiedzieć, że nie jesteśmy z mamą i z siostrą jedyne :D
założę się że nawet jak obejrzę "Joe Blacka" z pięćdziesiąt razy to za każdym razem będę płakać jak bóbr. np. przy "Uwierz w ducha" - zawsze pod koniec płaczę. w jednej chwili mam kompletnie suche oczy, a w następnej sekundzie płaczę jak dziecko :P wiem, że z "Joe Blackiem" będzie tak samo.

Dokładnie - ach ten Brad! :D zawsze był przystojny, ale w "Joe Blacku"? jak dla mnie najprzystojniejszy :))

ocenił(a) film na 7
isobel

Ja nigdy nie widziałam w całości "Uwierz w ducha", bo boję się, że zapłaczę się na śmierć. Widziałam tylko fragmenty i już miałam łzy w oczach (!!). Ogólnie jestem strasznym płaczkiem filmowym i zawsze wszystko przeżywam ;)

Noooo tutaj Brad wymiata. Wole takiego "lalusiowatego" niż obecnego brodacza :D

kooozka

ooo, ja to w ogóle jestem straszną beksą. płaczę zarówno na książkach jak i na filmach - nie potrafię nie podchodzić do nich emocjonalnie. gdybym podała WSZYSTKIE tytuły książek i filmów na których się rozpłakałam, pewnie zajęłoby mi to w najlepszym razie tygodnie :P

Cóż, uroda nie jest wieczna, a Pitt ma 51 lat, ale świetnie się trzyma i w sumie to nadal jest przystojny tyle że w taki... tatusiowaty sposób - takie ciacho dla mamusiek. niemniej nie lubię go w brodzie :P lubię powspominać sobie jak wyglądał jako Joe Black albo np. Achilles ;)

ocenił(a) film na 6
claus

Tak, podchodzę do oglądania już 3 raz i ocenę nieco podwyższyłam :). Uwielbiam Brada Pitta w tym filmie, polubiłam i śmierć i kolesia w kawiarence.

ocenił(a) film na 9
claus

Dziś wieczorem po raz kolejny......
Oglądamy !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones