PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=74}

Joe Black

Meet Joe Black
7,6 277 488
ocen
7,6 10 1 277488
5,9 25
ocen krytyków
Joe Black
powrót do forum filmu Joe Black

dialogi ,klimat , pomysł i scenariusz , dobranie aktorów, przez ekran bije.

ocenił(a) film na 8
nathalie34

Film jest świetny, oryginalny scenariusz, Hopkins i Pitt się popisali, ale za to Claire Forlani - według mnie nie bardzo. Całkiem możliwe, że tylko mi popsuła cały film. Oczywiście, jest jedną z najpiękniejszych kobiet jakie widziałam, ale wydawała mi się niezwykle drewniana. Może tego potrzebowała ta rola(innych filmów z nią nie widziałam) - nie wiem. Przez większość filmu wyglądała jak naćpana. A teraz proszę o "nie hejtowanie" mnie za to, że się nie znam, że nie zrozumiałam filmu i blablabla. Tylko dzielę się swoim spostrzeżeniem. ;)

ocenił(a) film na 10
Olsa09

twoje spostrzeżania , jak najbardziej popieram , lubię ludzi którzy uważają inaczej niz ja, każdy ma inny gust , ale faktycznie , główna bohaterka faktycznie miała rozbiegane oczy i była taka wiecznie rozanielona , może tak miała grać...

Olsa09

A Pit nie był drewniany, nic, a nic :)

ocenił(a) film na 8
Ergath

A jak Ty zagrałbyś śmierć?

Olsa09

Nie wiem, ale nie zmienia to jednak tego, że Pit był wyjątkowo drewniany w tym filmie. Czasem było to irytujące a czasem zabawne. Ale widocznie tak miał zagrać, nie znaczy to jednak, że było to jedyne i najlepsze rozwiązanie.

ocenił(a) film na 8
Ergath

Ja jakoś nie wyobrażam sobie, żeby on zagrał inaczej niż tak jak zagrał.

ocenił(a) film na 10
ocenił(a) film na 10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones